Uranus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Uranus

Naša aliancia!


You are not connected. Please login or register

Večná otázka

3 posters

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1Večná otázka Empty Večná otázka Po február 01, 2010 8:57 pm

confususeos

confususeos
Admin

Už vééeľmi dlhý čas dostávam správy od hráčov Ikariamu, ktorých nepoznám, ale každému odpovedám na otázku:
Aký má zmysel aliancia, ktorá nenapáda?/Nepreháňate to s tým mierom?

Odpoveď sa skrýva v našej filozofii:
Vysvetlím Vám to na príklade. Ste 40 000-ový hráč. Napadnete iného, 20 000-ového hráča. Stratíte zopár vojačikov, no dobre si privyrobíte, ale vy neviete s kým sa napadnutý priatelí. Nemusí byť ani v aliancii a môže za sebou mať 400 000-ového hráča, ktorý Vám vie pekne zavariť a čo je horšie, vždy je tu šanca, že sa ozve. Ked sa ozve, a on sa ozve, máte dve možnosti- ustúpite s tým, že poškodenému všetko ukradnuté vrátite, alebo aj jeho slušne pošlete do prdele. V takom prípade máte na krku celú alianciu, možno práve v top 10.

Otázka na mieste- Vyplatilo sa Vám to?!
-Samozrejme má to aj dalšie faktory, ale toto je jednoznačne ten najhlavnejší.

//Nejaké otázky?

https://uranus.slovakforum.net

2Večná otázka Empty Re: Večná otázka Ne február 14, 2010 7:12 pm

confususeos

confususeos
Admin

Takže, na Ikariam fórum, prišla dobrá otázka na našu alianciu, tak ju sem pridávam:

zdravim, nechce se mi regnut na vase forum takze pisem tu.
duvod ktery jsi dal v odkaze na tazku prec zadne boje je dost hlupy dle meho.
sak ktory ickar ma za sebou velku ali???
a to jako kazdy hrac ma za sebou ochranu? to je pitomost,ne? sak rabovani sa vyplati len ked to umis a chces hrat tak ze spehujes,nejde o zadne boje,ale o rabovani - to je velky rozdil.
u nas v ali jsou taci co neumeji bojovat ani za mak,ale rabuji si mensi hrace a semo tamo ztrati nejakeho pesaka,ale narabuji 100 000 tisice ktere ty natezis za pul roku.

imho abslutne nebojova ali asi zanikne pod utky,coz? neb diplmat to vyresi s vsemi navstevniky?

at se dari Cool
Moja odpoveď:
Ďakujem za názor, je skutočne relevantný. Áno. Presne o to ide, to je ďalší dôvod prečo nenapádať. Je to umenie. Toto umenie nepozná každý a kedže ho nepozná, nemal by sa do toho púšťať, pretože stačí jedna chyba a pol roka sa z nej nevymotá. Ďalej by potom od teba mohla prísť otázka, prečo teda nenapádajú o dosť slabších, aby sa mu nič nestalo. Tak to som rozobral tiež na Ikariam fore. Príspevok Fair-play. Podla mňa nieje v poriadku, ked 1 200 00 bodový hráč napadne 30 000-ového. To jednoducho nieje v poriadku. Vtedy napádajúci má istotu, to áno, aj sa časom dobre nahrabe bez nejakej straty, ale... proste ja by som to nedokázal. Taká swina niesom.

https://uranus.slovakforum.net

3Večná otázka Empty Re: Večná otázka Ne február 14, 2010 8:04 pm

Prohiller

Prohiller

Já ti neviem, akurát riešim prípad ako 6.000 bodový hráč napáda 120.000 bodového a vyhráva... lol!
Inak s vami súhlasím...

//môžeš zmazať, to je len taká perlička..

4Večná otázka Empty Re: Večná otázka Po február 15, 2010 5:26 pm

confususeos

confususeos
Admin

V pohode, nech zostane, Very Happy ale ešte by ma zaujímalo, či náhodou toho 6000 niekto neokupuje a tak nenapáda... lebo ked nie,tak to je zaujímavé Very Happy, ale vidíš, ked sa mu to darí samému, prajem mu! Lebo ten 120 000 si nerobil asi žiadne vojsko a ani nebol nijak pripravený na to,že by ho niekto mohol napadnúť. Ja som nikdy nepovedal,že sa má pozerať na počet vojakov pri tom fair-play návrhu čom som predložil na Ikariam fore.

https://uranus.slovakforum.net

5Večná otázka Empty fair play St február 17, 2010 1:41 am

mirko70



Už samotná podstata slova fair play nám ukazuje ako by sa malo bojovať.Tiež súhlasím že ak napr.100000 hráč napadne 50000 hráča je to mimo fair play.Ale raz som čítal takú myšlienku hráča,ktorý vysvetloval asi takto:Hádam ste si nemysleli,že výrobcovia takýchto hier sú živený vašim svedomím.V prvom rade im ide o platenie premium účtov a tí čo ich majú,získavajú výhody ake hráč bez premium účtu nemá.
Dokonca sa mne osobne stalo že som na hre Battleknight jedného dňa prišiel o celú výbavu.Obrátil som sa na support a povedali,že niekto hral z môjho účtu ale nevedeli kto a kedy.Po tejto sťažnosti,ktorú som dohnal až na vrch mi zasa záhadou pribudli zbrane aj celá výbava.A znova nevedeli odkiaľ a kedy sa tam vzala.

6Večná otázka Empty PEACEMAKER Ne marec 14, 2010 10:58 pm

mirko70



Dnes sa mozem pochvalit fungovanim aliancie podobnej tejto ale v hre KingsAge.No reakcie nenechali na seba dlho cakat a vyzeralo to vselijako.Podstatne bolo ze po vyse tyzdni utoky na nas prestali a silne aliancie zacali komunikovat.Boli hlavne prekvapeni ze co sa to robi ked dostavaju vsetci mierove posolstvo do schranky.Mal som plnu schranku otazok ale po vzore tejto aliancie som vsetkym vysvetloval ze nesuhlasime a protestujeme proti unfer hre.Tam sa totiz neokupuje ale prebera a ked sa 100.000 hracovi zalubila vasa 5.000 osada tak vam ju jednoducho vzal.Zda sa vam to fer Question Question Question

7Večná otázka Empty Re: Večná otázka Po marec 15, 2010 7:20 pm

confususeos

confususeos
Admin

V takom prípade som veľmi rád, že sa ti podarilo vyriešiť tento problém. Na môj názor či je to fér sa ani nemusíš pýtať, pretože je určite jasný. Smile Hlavne ma teší, že skutočne sú hráči, ktorý sa zastanú a dalej rozširujú myšlienku fair-play. Smile

https://uranus.slovakforum.net

8Večná otázka Empty FAIR PLAY St marec 24, 2010 12:58 am

mirko70



toto je naša skúšobná externá stránka,ktorú sme si založili na KingsAge http://www.peacemaker.estranky.sk

ale poviem to popravde jednoducho niektorí sú smradi a aj ked akože rtešpektujú mier diplomat mi napíše že nedokáže prikázať hráčovi aby útočil.Tak potom o čom to je?

9Večná otázka Empty Re: Večná otázka St jún 09, 2010 11:21 pm

mirko70



metanoon napísal:toto je naša skúšobná externá stránka,ktorú sme si založili na KingsAge http://www.peacemaker.estranky.sk

ale poviem to popravde jednoducho niektorí sú smradi a aj ked akože rtešpektujú mier diplomat mi napíše že nedokáže prikázať hráčovi aby útočil.Tak potom o čom to je?

Hru Kingsage som definitívne opustil.Našiel som pochopenie na fair-play hru totiž iba na fóre.Zo začiatku to vyzeralo,že hráči pochopili náš zámer ale postupne sa to zhoršovalo až to prešlo v niektorých prípadov až do vulgárností.Aj to svedčí o charaktere hráča,ktorý na fóre vyhlási aký je on milovník férovej hry a v skutočnosti pokračuje daľej a za každú cenu.No čo už.Externú stránku sme zrušili ale poviem,že sme vyvolali riadne búrlivé príspevky.Veľa hráčov odišlo a nových sa moc nehlási.Podľa dôveryhodného zdroja musia spájať slovenský server s českým.pozn.To sa dalo čakať

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.