Uranus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Uranus

Naša aliancia!


You are not connected. Please login or register

ver. 0.3.3 - pre širokú verejnosť, ktorá sem zablúdi :D

3 posters

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

confususeos

confususeos
Admin

Tak sem pridávam malý prehlad zmien, ktoré môžeme očakávať v novej verzii.

Verzia 0.3.3.

Novinka- Jednoduchšie pozvanie priateľov. V kolónke Možnosti pribudne možnosť pozvať priateľa- tá odovzdá link, cez ktorý ked sa priateľ registruje, jeho mesto sa vytvori čo najbližšie k vášmu.

Vylepšenie- Viera na ostrove nebude udržiavaná hráčom, ktorý je na dovolenke, je neaktívny,alebo má BAN.

Vylepšenie- Zmena barbarskej dediny: Dedina môže byť rozšírená až na 10.-15. úroveň, ale bute to platiť len pre novo registrovaných hráčov, pretože bolo zmenené aj množstvo surovín, ktoré je možno ulúpiť.Barbari majú vždy plnú morálku.

Vylepšenie- Zmena morálky počas bitky. (Ak som to správne pochopil bližšie info nebolo)

Vylepšenie- Obranca nemôže ujsť z už začatého boja.

Vylepšenie- V jednej kasárni bude možné naraz vytvárať 3 druhy jednotiek.

Novinka- Veľkosť pokusov v Akadémiách budú obmedzené max. 300 000 kryštálov (150 000 bodov výskumu).

Vylepšenie- Pokiaľ v napádanom meste nieje jediný vojak, po prelome jedinej barikády múru sa boj ukončí (samozrejme výhrou útočníka).

Vylepšenie- Zmena skladu: Počet surovín v bezpečí sa zvyšuje z 1% na 8%. V jednom meste môžu byť postavené 4 sklady.

Vylepšenie- V hodnotení pribúda nová kategória o daroch. Koľko ste prispeli na rozšírenie zdrojov, koľko kňazov máte v chráme a pod.

Oprava chyby- Údržba vojska v bitke sa teraz odpočítava každú hodinu a nie každých 20min, ale pokiaľ bitka bude trvať menej než hodinu, tak to zlato za údržbu prepočíta a zlato vráti.

Neviem ako vy, ale ja som väčšinou zmien celkom nadšený! Very Happy

https://uranus.slovakforum.net

confususeos

confususeos
Admin

Inak by ma zaujímalo, že ked v hodnotení pribudne bodovanie množstva darovaného, tak potom sa bude zvyšovať aj celkové hodnotenie?

https://uranus.slovakforum.net

Prohiller

Prohiller

Celkové skóre sa vypočíta podľa vzorca, ktorý ovplyvňujú rôzne hodnoty ako hlavne iné hodnotenia, budovy, armáda a pod.

P.S.: Skrátka áno, ovplyvní to... Very Happy

Killen

Killen

Celkom dobré zmeny. Len dúfam, že tu morálku nejak radikálne prerobia... k lepšiemu samozrejme Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Prohiller

Prohiller

Len či sa dočkáme, pretože na test serveri (ktorý beží na 0.3.3) sa objavili určité chyby, ktoré vrátia 0.3.3 naspať na rysovací papier.. Rolling Eyes

P.S.: Taká perlička: V 0.3.3 v boji na test serveri: The time to next round is 10141 days and 8 hours. lol!

confususeos

confususeos
Admin

Určite, nepochybujem, že slovenský server bude jeden z posledných na ktorý nabehne nová verzia, ale počul som aj niečo o verzii 0.3.4, ktorá by vlastne mala iba opraviť chyby 0.3.3 ... Tak si myslím, že 0.3.3 bude, ale možno na týždeň a hňed budú nútení natiahnuť novšiu verziu, alebo to rovno preskočia a hotovo. Jediné čo by v .3.4 malo byť nové je možnosť čiastočného odvolávania vojsk... zvyšok bugfixes...

https://uranus.slovakforum.net

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.