Uranus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Uranus

Naša aliancia!


You are not connected. Please login or register

ver 0.3.4

2 posters

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

1ver 0.3.4 Empty ver 0.3.4 Ut jún 15, 2010 8:55 pm

confususeos

confususeos
Admin

O tejto verzii už určite viete, sem už netreba nič okolo nej písať,ale ja sa chcem spýtať. To sa tu dávajú body už aj za to čo máš na sklade? Lebo zdá sa mi, že ked som si spravil vojakov, strhlo mi to 1000 bodov, ale nejak sa mi nechce veriť, že mi to toľko bodov pridá späť...a už vôbec nie, že by sa pridalo +

https://uranus.slovakforum.net

2ver 0.3.4 Empty Re: ver 0.3.4 Št jún 17, 2010 7:42 pm

mirko70



Tak to neviem a čo som mal prehľad o zisku tak je tam tabuľka.Mám v tom guláš.Ale potešilo ma yvýšenie kapacity uschovania surovín v sklade.A teraz si mladí hráči nemôžu sťažovať.Pravda ak investovali do skladov. Question

3ver 0.3.4 Empty Re: ver 0.3.4 Št jún 17, 2010 11:13 pm

mirko70



A je to tu.Rabovačky skončili.Prvý útok v novej verzii nenechal na seba dlho čakať.Útočník síce vyhral ale odišiel naprázdno.Valte do skladov a až budete mať dostatočne množstvo schované,zvyšujte úroveň.Vojsko iba ak by ste šli útočiť.Tak teraz tomu hovorím to pravé SIM CITY. Twisted Evil

4ver 0.3.4 Empty Re: ver 0.3.4 So jún 19, 2010 12:29 am

confususeos

confususeos
Admin

Mna úplne úžasne prekvapil rozpis príjmov a nákladov. Celé som si to do teraz neprečítal a ked som videl, že som do plusu 20 000 začal som robiť vojsko... ked sa mi zrazu začali stale len minat peniaze, skontroloval som to a až potom som prišiel na to, že kompletný súčet nieje v tej základnej tabulke ale uplne dole... tak som v minuse vyše 3000.

Veľmi sa 'teším', že tieto byrokratické čachre, ktoré sú aj v zmluvách sa začínajú uplatňovať aj v obyčajných hrách.

https://uranus.slovakforum.net

Sponsored content



Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.